Emlakçıya ne hediye alınır?

  • Yaşam
  • 26 Mart 2019
  • 1.674 kez incelendi.
Emlakçıya ne hediye alınır?

Emlakçıya ne hediye alınır? diye araştırma yapıyorsanız emlak ofis hediyesi fikirlerimiz işinize çok yarayacak.

Ofis hediyeleri, emlakçılar için en uygun ve kolay bulunabilen hediyelik eşya türleridir. Nedir bunlar? derseniz; Duvar saati, ayaklı askılık ya da şemsiyelik gibi iş yerinde kullanışlı olacak hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Emlakçının kendisi için hediye derseniz; kahve kupası ya da hem kendisi hem işyeri için derseniz de; Türk kahvesi fincan takımı (takım olmasa da 2li setlerden alınabilir) almanızı önerebiliriz.

Emlak bürosu, gayrimenkul ofisi açılışı için ne hediye alınır? konusunda da güzel bir önerimiz var. Satılık ve kiralık dairelerin anahtarları için bir anahtar dolabı alıp hediye edebilirsiniz. Dekoratif (tercihen ahşap) ve çok büyük olmayan ama en azından 10-20 anahtar alabilen bir  modeli tercih edebilirsiniz.

Emlakçıya ne hediye alınır? sorusuna sizin de bir cevabınız varsa önerilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Erdem dedi ki:

    Emlakçıya alınabilecek oldukça güzel ve mantıklı hediye fikirleri vermişsiniz… Eskiden olsaydı dijital fotoğraf makinesi de bu listede yer alabilirdi. Ancak cep telefonu kameralarının çok iyi seviyeye gelmesi sayesinde artık emlakçılar evlerin fotoğraflarını çekmek için ayrı bir cihaza ihtiyaç duymuyor. Ama işlerinin doğası gereği cepten çok fazla görüşme yaptıklarını düşünerek emlakçı tanıdığınıza/arkadaşınıza bluetooth kulaklık hediye edebilirsiniz bence.

Yorum Yaz