GMP

GMP
sponsorlu bağlantılar


Başta insanlar olmak üzere tüm canlıların sağlığı için GMP prosedürlerine uyum göstermek gerekmektedir. Bu prosedürler kapsamında bir ürünün ya da hizmetin sunulmasına başlanmadan evvelki süreç ile hizmet sunuluncaya kadar olan zaman zarfı GMP’nin konusu olmaktadır. Dolayısıyla bir mal üretimine başlamadan evvel ortamın temizliği, oda basıncı, nemi vb. hususlar en ince ayrıntısına kadar incelenmelidir. Üretime geçildikten sonra ise depolama, nakliyat gibi diğer hususlar da en ince ayrıntısına kadar hesaba katılmalıdır.

GMP’ye Uygun Tesisler

GMP yasalarımız tarafından da zorunlu bir husus olarak görülmektedir. Dolayısıyla bu şartları haiz tesisler üretmek de mecburi olmaktadır. Aksi takdirde denetimler neticesinde ciddi cezalar ile karşılaşmak söz konusu olabilecektir.

Sizler de GMP kapsamında bir üretim gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. bunun için www.vona-int.com/tr adresine girmeniz yeterli olacaktır. Burada gerekli bilgileri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda da personellerimiz ile de iletişime geçerek doğru bilgileri edinebilirsiniz. Alanında öncü olan firmamızın sektördeki tecrübesi de yadsınamayacak kadar fazladır. Dolayısıyla sizler de firmamızdan kaliteli hizmetler temin edebilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar


Yorum Yaz