İzmir Nazilli Tren Saatleri

İzmir Nazilli Tren Saatleri

İzmir’den ( Basmane ) Nazilli’ye tren ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.
İzmir ( Basmane ) Nazilli treni her gün karşılıklı olarak tek sefer olarak düzenlenmektedir.

 

BASMANE-NAZİLLİ
İstasyon Sefer No Tren Saatleri
32713
İzmir (Basmane) 13:40
Gaziemir 13:56
Adnanmenderes Havaalanı 14:02
Menderes 14:07
Pancar 14:21
Torbalı 14:32
Tepeköy 14:39
Selçuk 15:01
Çamlık 15:14
Ortaklar 15:32
Germencik 15:43
İncirliova 15:53
Aydın 16:04
Umurlu 16:16
Köşk 16:26
Karaali 16:34
Sultanhisar 16:37
Atça 16:43
İsabeyli 16:49
Nazilli 16:54

 

NAZİLLİ-BASMANE
İstasyon Sefer No Tren Saatleri
32714
Nazilli 17:30
İsabeyli 17:36
Atça 17:42
Sultanhisar 17:49
Köşk 17:59
Umurlu 18:09
Aydın 18:22
İncirliova 18:31
Germencik 18:42
Ortaklar 18:53
Çamlık 19:14
Selçuk 19:27
Sağlık 19:42
Tepeköy 19:49
Torbalı 19:54
Pancar 20:04
Menderes 20:16
Adnanmenderes Havaalanı 20:21
Gaziemir 20:27
İzmir (Basmane) 20:43

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz