İzmir Söke Tren Saatleri

İzmir Söke Tren Saatleri

İzmir’den ( Basmane ) Söke‘ye tren ile yolculuk yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.
İzmir ( Basmane ) Söke treni her gün karşılıklı olarak tek sefer olarak düzenlenmektedir.

İZMİR BASMANE – SÖKE
İstasyon Sefer No Tren Saatleri
32741
İzmir (Basmane) 19:25
Gaziemir 19:40
Adnan Menderes Havaalanı 19:46
Menderes 19:52
Pancar 20:07
Torbalı 20:20
Tepeköy 20:27
Selçuk 20:50
Çamlık 21:03
Ortaklar 21:21
Sazlıköy 21:37
Söke 21:44

 

SÖKE – İZMİR BASMANE
İstasyon Sefer No Tren Saatleri
32742
Söke 05:50
Sazlıköy 05:58
Ortaklar 06:15
Çamlık 06:35
Selçuk 06:49
Tepeköy 07:10
Torbalı 07:16
Pancar 07:25
Menderes 07:37
Adnan Menderes Havaalanı 07:42
Gaziemir 07:47
İzmir (Basmane) 08:04

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz