Mitsubishi Electric Klima

Mitsubishi Electric Klima
sponsorlu bağlantılar


Mitsubishi markası 1870 de Japonya da kurulmuştur. Önceliği daima çevre, kalite ve inovasyona veren Mitsubish electric klima; Japonyada bulunan merkezinde önemli üretim tesisleri ve yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri vardır. Mitsubish electric klima tarihinde birçok teknolojik yeniliğe imza atmıştır. Dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompası, ilk multi split klima sistemi, VRV klima sistemi gibi birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.

Mitsubish inverter 1978 yılından beri distribütörleri vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdürmekte, Ağustos 2008’de sektörünün en büyük oyuncularından biri olmuştur.1996’da ısıtma ve soğutma sektöründeki çalışmalarına başlayan ve kısa sürede üretim tesisleri, geniş ürün gamı, deneyimli ve uzman ekibiyle sektör liderlerinden biri konumuna ulaşmıştır. Bugün mitsubish klima, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında en geniş ürün gamına sahip marka haline geldi. Kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatör, fan coil, klima santralleri gibi üretimleri bulunan MİTSUBİSHİ Türkiye’nin merkez ofisi İstanbul’da yer alıyor. Ankara, Antalya, Gaziantep ve İzmir’de 4 bölge müdürlüğü, 170 bayi ve 500 satış noktasından oluşan satış ağıyla beraber 460 yetkili servisiyle hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor.

Mitsubish electric klima, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir. Mitsubish inverter klima; enerji tasarrufuna, çevre bilinci ve güvenliğine bağlılık konusunda kendi alanında küresel bir liderdir. Bu alandaki uluslararası ve ulusal yönetmeliklere uymakta, hatta daha erken davranmaktadır.

1998’te Mitsubish inverter klima, Avrupa’nın ISO 14001 sertifikası olan ilk iklimlendirme üreticisi olmuştur ve bütün yan şirketlerinden de tüm iş süreçlerinde ISO 14001 gerekliliklerini karşılamasını beklemektedir. Bunun da ötesinde 2002’de Midea Europe, AB’nin “Tehlikeli maddelere kısıtlama” ve “Çöp, Elektronik ve Elektrik eşyalar” ile ilgili yönetmeliklerine kendi önceden hazırlığı yapılan yanıtını formüle etti. Mitsubish inverter, üretimden satış sonrası servise kadar, Panasonic ürün sağlama zincirinin tüm aşamalarında bir bütündür.

Üretim

Üretim esnasında bütün üniteler, kullanım sahalarındaki cihaz arızalarına karşı ilk savunma hattı olan uzun bir seri teste tabi tutulur. Cihazların ISO9001 ve EUROVENT ürün test gereklerine uyumları ise geniş bir alan içerisinde gün boyu yapılan simüle edilmiş alan koşullarında performans kontrolü altında sağlanmaktadır. En üst kaliteyi sağlama amacımızın temel dayanağı Japonya’daki ana firmamızdan aldığımız teknik destektir.

MİTSUBİSHİ ENDÜSTRİ Ltd, Mitsubishi Avrupa’ya dünyanın en gelişmiş ve MİTSUBİSHİ İNVERTER, kendi kompresörünü ve soğutkan gazını üreten tek iklimlendirme üreticisidir. Daha sonraki yirmi yıl boyunca şirket kendini bilgisayar, ileri klima sistemleri, otomobil elektronikleri, fotovoltaj teknolojisiyle çalışan uydular ve nükleer güç üretimi geliştirmede öncü ilan ederken bir yandan da deniz aşırı ülkelere ulaşmaya başladı.1980’den bugüne Mitsubishi Electric, çığır açan yeni teknoloji ve ürünleri, toplumun yararına sunmaktadır. Bu teknolojiler, spor sahaları için dünyanın ilk geniş ölçekli LED ekranı, tüketici pazarı için dünyanın en geniş CRT ekranı, dünyanın ilk spiral yürüyen merdiveni, dünyanın en hızlı asansörleri, dünyanın ilk ticari uçak İnternet servisinin arkasındaki anten teknolojisi ve daha fazlasını içermektedir.

Sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemizden ürünlerimize göz atabilirsiniz. Site adresimize girebilmek için vereceğimiz adrese girmeniz gerekmektedir. http://www.klimapazari.com/mitsubishi-electric-inverter-klima adresine tıklayarak sitemize girebilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar


Yorum Yaz