TÜYAP İzmir Fuarları Nisan ayında sahne alıyor!

TÜYAP İzmir Fuarları Nisan ayında sahne alıyor!
sponsorlu bağlantılar


TÜYAP Plastik – Ambalaj Sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi – Mobilya Yan Sanayi Sektörlerini İzmir’de Bir Araya Getiriyor…

TÜYAP, 11 – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında Fuarİzmir’de PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri, İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri ve İZMOB 2017 İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuarlarını eş zamanlı düzenleyecek. İlgili derneklerin işbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası, ve İzmir Ticaret Odası desteğiyle hazırlanan etkinlikler Fuarİzmir’de sahne alacak.

PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı), ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği) ve EGEPLASDER (Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği) işbirliği ile düzenlenen PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı ile plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, kalıp, ısı ve kontrol cihazları, makine yan ve ara sanayi, hidrolik ve pnömatik sistemler, ambalaj makineleri, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler, hammadde ve ara ürünler, hizmetler, geri dönüşüm ile ilgili ürünler bölge ve yakın ülke ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Fuar Fuarİzmir C salonunda gerçekleşecek…
AİMSAD (Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği ) işbirliği ile düzenlenen İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı’nın kapsamında orman endüstrisi için makine, teknik donanım ve hizmetler, ağaç işleme makineleri, yüzey işlemleri makineleri, ağaç kesme makineleri, elektrikli ve mekanik el aletleri, mobilya üretim makineleri Ege Bölgesi, bölge ülkeleri ve yakın coğrafyaya birinci elden tanıtılacak. Fuara sektörün önde gelen firmaları, sektörel dernek, yayın ve kuruluşlar da katılacak. Aynı alanda eş zamanlı olarak düzenlenen İZMOB 2017 İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı kapsamındaysa ahşap orman ürünleri, mobilya aksesuarları, kimyasal malzemeler, boya, vernik, cila ve renklendiriciler, oturma grubu ve yatak üretim malzemeleri, üretim alet, ekipman ve yardımcı ürünler sergilenecek.

Aynı anda yapılacak iki fuardan elde edilecek sinerjiyle ham ürünün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm ağaç işleme – mobilya yan sanayi sektörü bir araya gelecek. Fuarİzmir B salonunda yer alacak fuarların bölgede ve yakın ülkelerde büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar


Yorum Yaz