Vrf Klima

Vrf Klima
sponsorlu bağlantılar


Vrf klima apartman ya da iş yerlerinde kullanılan merkezi sistemdir. Bina dışında bulunan tek bir dış ünite ile içerdeki tüm ev ve odalarda bulunan iç üniteler bağlanarak ısıtma ya da soğutma işlemini yapar. Genellikle toplu yaşam alanları için uygun bir üründür. Okullar iş yerleri ya da çok katlı apartmanlarda kullanılır.

Vrf klima özelliği nelerdir?

Vrf klima için en önemli özellik enerji tasarrufu sağlamasıdır. Enerji tasarrufu sağlarken kullanılan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Klima kontrolünü bina dışındaki tek bir dış üniteden sağlayarak tüm alanlara eşit dağıtır. Vrf klimanın iki türü vardır. Isıtma soğutma işlemini aynı anda sağlayan türler ve tek tip yani y sadece soğutur ya da sadece ısıtma özelliğine sahip klimalara bulunur. Kullanılacak alanın özelliğine göre dilediğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Vrf klima fiyatları

Vrf klima için makul fiyat aralıkları vardır. Merkezi sistem bir ısıtma soğutma işlevine göre oldukça normal şartlarda fiyatlandırma yapılmıştır. Size uygun klima seçenekleri için http://www.klimapazari.com adresini ziyaret ederek ürünler arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar


Yorum Yaz