1. Çarşım Bayraklı Festivali 26-27 Aralık 2015

1. Çarşım Bayraklı Festivali 26-27 Aralık 2015

Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği (BAYÇARDER)’in organize ettiği Bayraklı Belediyesi’nin de desteklediği 1. Çarşım Bayraklı Festivali 26-27 Aralık tarihinde Bayraklı Sevgi yolunda gerçekleşecek.

2 GÜNDE 9 SANATÇI SAHNE ALACAK
Haftasonu İzmir’in kalbi Bayraklı’da atacak. 2 günde 9 sanatçının sahne alacağı 1. Çarşım Bayraklı Festivali’nde Gizem Memişoğlu, İhsan Aydın, Mahmut Arı, Popstar Hakan Özipek, Edin Aslantürk, Mikrop Hikmet, Ceyhun Şişmanoğlu, Ömer Köroğlu ve Yaylacı şarkılarını seslendirirken Hacivat ve Karagöz oyunu sahnelenecek ve Mandrake Sihirbaz şovla eğlence tavan yapacak. Ayrıca Ücretsiz Pamuk helva ve macun ikramı çocuklara bayram yaşatacak. Sürpriz hediyeler ve çekilişler ile İzmir’in akın edeceği festivalde doyasıya eğlenecekler.

1. Çarşım Bayraklı Festivali 26-27 Aralık 2015

KAYMAKAM’DAN ZİYARET
Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan, BAYÇARDER Başkanı Ertuğrul Civelek’i makamında ziyaret etti. Açılışına yoğun programı dolayısıyla katılamayan Kaymakam Arslan, Dernek Başkanı Ertuğrul Civelek İle Dernek binasında bir araya gelerek, Dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Dernek Başkanı ve yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla karşılanan Kaymakamı Arslan, başarılar diledi. Başkan Civelek, Bayraklı Kaymakamı Adem Arslan´ın derneğe yaptığı ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “Sayın Kaymakamımızın bizleri yalnız bırakmadığı için kendilerine teşekkür ederim. Kaymakamımız Bayraklımız için bir lütuftur. İnanıyorum ki ilerleyen zaman içerisinde Bayraklı´da çok güzel şeyler yapacağız. Kaymakamımıza çalışma hayatında başarılar diler, bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: ,

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz