19 Hava Yastığına Sahip Bu Skechers, Yer Çekimine Meydan Okuyor!

19 Hava Yastığına Sahip Bu Skechers, Yer Çekimine Meydan Okuyor!

Skechers’ın yeni spor ayakkabı koleksiyonunun en beğenilen ürünlerinden Skech Air–Game Changer, atletik tasarımını konforla birleştiriyor. #RahatOl felsefesiyle yola çıkan Skechers’ın yeni ürünü, yaz aylarının enerjisini sportif tasarımına yansıtıyor ve spor yapmak isteyenlere maksimum konfor sunuyor. Hafif, nefes aldıran örgü kumaştan üst yüzeyi, yumuşak kumaştan üretilmiş özel iç astarı ve enerji dönüşümü için eşsiz şeffaf hava yastığı destekli orta tabanıyla rahatlığı ön planda tutan Skech Air–Game Changer, KDV dahil 289 TL fiyatıyla tüm Skechers mağazaları, seçkin perakende zincirleri ve www.skechers.com.tr adresinde yer alıyor.

Spor ayakkabı konusunda adeta cazibe merkezi olan Skechers’ın yeni sezon ürünlerinden Skech Air–Game Changer, sportif tasarımı ve konforu bir arada sunuyor. #RahatOl felsefesiyle yola çıkan ve konforu her zaman önde tutan Skechers, Skech Air-Game Changer’da da kullanıcılara maksimum konfor sunmayı amaçlıyor. Nefes aldıran üst yüzeyi, yumuşak kumaştan özel iç astarı ve eşsiz şeffaf hava yastığı destekli orta tabanıyla dikkat çeken Skech Air–Game Changer, Gel Infused Memory Foam teknolojisi ile yüksek konforu ve rahatlığı spor ayakkabıyla buluşturuyor. Aynı zamanda darbe önleyici, katmanlı orta tabanıyla spor faaliyetleri esnasında yaşanan küçük sakatlanmaları minimum düzeye indiren ayakkabı, içerisinde konumlandırılmış 19 adet hava yastığı ile üst düzey esneklik ve destekleme sunuyor.

Skech Air–Game Changer

Şıklığından ve rahatlığından vazgeçmeyen sporseverler için raflarda yerini bulan Skech Air–Game Changer, KDV dahil 289 TL fiyatıyla tüm Skechers mağazaları, seçkin perakende zincirleri ve www.skechers.com.tr adresinde yer alıyor.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz