Batman Diyarbakır Tren Saatleri

Batman Diyarbakır Tren Saatleri
İstasyon Sefer No
52603 52605
Batman 05:30 15:00
Km.80+200 05:41 15:11
Km. 76+800 05:45 15:15
Salat 05:56 15:26
Çöltepe 06:05 15:35
Bismil 06:18 15:48
Seyithasan 06:27 15:57
Ambar 06:34 16:04
Ulam 06:41 16:11
Arzuoğlu 06:48 16:18
Uğur 06:54 16:24
Bozdemir 06:59 16:29
Km.11+000 07:04 16:34
Diyarbakır 07:15 16:45

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz