Çocuklar Skechers ile Bulutların Üzerinde Yürüsün!

Çocuklar Skechers ile Bulutların Üzerinde Yürüsün!

Şık tasarıma ve yüksek konfora sahip ayakkabılarıyla dünyada olduğu gibi son yıllarda Türkiye’de de çok tercih edilen markalardan olan Skechers, 23 Nisan’da çocuklarına güzel bir sürpriz yapmak isteyen anne ve babalara sesleniyor. “Çocuklar Skechers ile Bulutların Üzerinde Yürüsün” diyen marka, kız çocuklar için özel iç taban teknolojisi Memory Foam ve hava yastıklarıyla tasarladığı Skech Air Kids’i ve erkek çocuklar için de Memory Foam’la geliştirdiği Synergy-Power Rush modellerini satışa sundu. Rahatlığı kadar renkli ve şık tasarımıyla da kız çocuklarının beğenisini kazanacak Skech Air Kids modeline KDV dahil 189 TL’ye, fonksiyonel kullanımı ile erkek çocuklarını bağcık bağlamaktan kurtaracak Synergy-Power Rush’a ise KDV dahil 169 TL’ye Skechers ve büyük perakende mağazalarından ulaşılabiliyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda en çok tercih edilen ayakkabı markalarından biri olan Skechers, 23 Nisan’da çocuklarına güzel bir sürpriz yapmak isteyen anne ve babalara Skech Air Kids ile Synergy-Power Rush modellerini öneriyor. “Çocuklar Skechers ile Bulutların Üzerinde Yürüsün” diyen marka, kız çocuklar için tasarladığı Skech Air Kids modelini KDV dahil 189 TL’den, erkek çocuklar için ürettiği Synergy-Power Rush’ı ise KDV dahil 169 TL’den satışa sundu.

Skechers’ın özel iç taban teknolojisi Memory Foam ve hava yastıkları gibi farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan ürünler, hem şık tasarımları hem de yüksek konforu ile çocukların günlük yaşamına daha fazla mutluluk ve rahatlık katacak. Skechers ve büyük perakende mağazalarından ulaşabileceğiniz Skech Air Kids ve Synergy-Power Rush modelleriyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarınıza daha renkli ve güzel bir gün yaşatabilirsiniz.

Skechers hakkında:
Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 160’dan fazla ülkede yer alıyor.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz