Erzincan Divriği Tren Saatleri

Erzincan Divriği Tren Saatleri
İstasyon Sefer No
42607
Erzincan 14:30
Dumanlı 14:44
Cebesoy 14:49
Alp 15:05
Kemah 15:24
Eriç 15:43
Çakşur 15:52
Yahşiler 16:00
Güllübağ 16:05
Atma 16:18
İliç 16:25
Km. 824+200 16:35
Bağıştaş 16:39
Adatepe (Pingen) 16:50
Kemaliye Çaltı 17:00
Burmahan (Km.801+150) 17:06
Km.797+200 17:11
Dazlak 17:16
Km. 790+800 17:21
Divriği 17:34

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz