İzmir Denizli Tren Saatleri

İzmir Denizli Tren Saatleri

İzmir’den ( Basmane ) Denizli’ye tren ile yolculuk yaklaşık 4 saat 40 dakika sürmektedir.
İzmir ( Basmane ) Denizli treni her gün 3 sefer olarak düzenlenmektedir.

İzmir ( Basmane ) Denizli Treni Ücreti :28,50TL

İzmir ( Basmane ) Denizli Tren Saatleri

İstasyon Adı Tren No
32701 32707 32703
İzmir (Basmane) 07:10 12:30 18:45
Gaziemir 07:28 12:50 19:03
Adnan Menderes Havaalanı 07:34 12:56 19:10
Menderes 07:39 13:01 19:15
Pancar 07:53 13:13 19:30
Torbalı 08:02 13:22 19:41
Tepeköy 08:08 13:26 19:47
Sağlık 08:16 13:34 19:56
Selçuk 08:35 13:53 20:17
Çamlık 08:49 14:08 20:30
Ortaklar 09:08 14:26 20:48
Germencik 09:18 14:37 20:59
İncirliova 09:29 14:49 21:09
Aydın 09:40 15:00 21:20
Umurlu 09:53 15:13 21:33
Köşk 10:02 15:22 21:42
Sultanhisar 10:14 15:34 21:53
Atça 10:20 15:40 21:59
İsabeyli 10:26 15:46 22:05
Nazilli 10:33 15:53 22:12
Kuyucak 10:44 16:04 22:23
Pamukören 10:51 16:11 22:30
Horsunlu 10:56 16:16 22:35
Buharkent 11:08 16:28 22:47
Sarayköy 11:23 16:43 23:01
Goncalı 11:42 17:03 23:20
Denizli 11:53 17:14 23:31

Denizli’den İzmir’e ( Basmane ) tren ile yolculuk yaklaşık 4 saat 40 dakika sürmektedir.
Denizli’den İzmir’e ( Basmane ) treni her gün 4 sefer olarak düzenlenmektedir.

Denizli İzmir ( Basmane ) Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32716 32704 32708 32710
Denizli 18:05 05:45 10:45 12:20
Goncalı 18:19 05:59 11:02 12:34
Sarayköy 18:38 06:15 11:22 12:52
Buharkent 18:53 06:29 11:38 13:06
Horsunlu 19:06 06:41 11:52 13:18
Pamukören 19:13 06:47 12:00 13:24
Kuyucak 19:21 06:54 12:11 13:31
Nazilli 19:34 07:06 12:23 13:43
İsabeyli 19:41 07:12 12:29 13:49
Atça 19:49 07:18 12:35 13:56
Sultanhisar 19:55 07:24 12:41 14:02
Köşk 20:09 07:34 12:53 14:14
Umurlu 20:19 07:43 13:02 14:23
İmamköy x 07:50 x x
Aydın 20:36 07:58 13:16 14:37
İncirliova 20:46 08:08 13:27 14:48
Germencik 20:58 08:18 13:38 14:58
Ortaklar 21:08 08:29 13:48 15:08
Çamlık 21:26 08:48 14:07 15:28
Selçuk 21:40 09:01 14:20 15:41
Sağlık 21:59 09:20 14:39 16:00
Tepeköy 22:07 09:29 14:47 16:08
Torbalı 22:11 09:33 14:51 16:12
Pancar 22:20 09:42 15:03 16:21
Menderes 22:33 09:54 15:18 16:33
Adnan Menderes Havaalanı 22:38 09:59 15:23 16:38
Gaziemir 22:43 10:04 15:28 16:43
İzmir (Basmane) 22:59 10:21 15:45 16:58

Bu sayfada yer alan İzmir – Denizli ve Denizli – İzmir Tren saatleri ve ücretleri 18.03.2020 tarihinde www.tcddtasimacilik.gov.tr/trenler/bolgesel-trenler web sitesinden alınmıştır.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz