Kadınlar İçin Parfüm Seçimi

Kadınlar İçin Parfüm Seçimi

Kadınlar parfüm seçiminde genellikle kalıcı ve çarpıcı kokulara yönelirler. Özellikle çiçek, vanilya ve baharat notalarından harmanlanan kokular; bayanların en çok tercih ettiği parfümlerdir. Parfüm zevki genellikle ten rengine göre değişiklik gösterir. Hatta bazı kaliteli parfümler teninizle uyumlu olmadığı için kısa sürede uçar ve etkisini gösteremez. Kokusuyla iz bırakmak isteyen hanımlar; yazımızın devamındaki Holywood yıldızlarının en sevdiği parfümleri tercih edebilirler.

Burberry The Beat: Feminen bir kokuya sahiptir. Zambak, mandalina ve çay yaprağı notalarının harmanından oluşan bu kadınsı koku, ünlü bayanların da en sevdiği kokular arasındadır.

Christian Dior Hypnotic Poison: En beğenilen ve etkileyici bayan parfümleri arasında yer alır. Çeşitli çiçek ve baharat notalarının harmanlanmasında oluşan bu parfüm, Christian Dior’un en favori parfümüdür.

Dkny Be Delicious: Meyve kokularından hoşlanan bayanlara önerdiğimiz bu parfüm, Emma Watson’un da favori parfüm markasıdır. Çeşitli meyve ve çiçek notalarını barındıran parfüm, duyuları harekete geçirmeyi başarıyor.

Chanel No.5: En sevilen bayan parfümleri arasında kalmayı uzun yıllardır başarmıştır. Marilyn Monroe’nun parfümü olarak da bilinir ve Hollywood yıldızlarından Scarlett Johansson klasikleşen bu parfümü kullanan ünlü bayanlardan biridir.

Miss Dior Cherrie: Uzun süre kalıcılığı ve meyve notalarının hoş kokusu, bayanların bu parfümü çok tercih etmesinin sebepleri arasındadır.

Escada Magnetism: Bu parfüm, beyaz tenle uyumlu notalar içerir. Enerji veren ve hafif bir kokuya sahiptir. Meyve ve çiçek notaları ile erkekleri etkisi altında bırakan ve ünlü bayanların da tercih ettiği bir kokudur.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz