Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin İpuçları

Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin İpuçları

Geçmiş yıllardan günümüzde bayanların kaş modelleri büyük bir değişime uğramıştır. 5 yıl öncesine kadar ince, kavisli kaş modelleri bayanlar arasında trend iken, şimdilerde tam tersine doğal görünümlü dolgun kaş modelleri popüler olmaya başladı. Özellikle bazı modellerin kalın kaşlar ile en güzel bayanlar arasında seçilmeleri bu trendin doğuşuna sebebiyet verdi.

Kalın kaşlar, kadınları her zaman çok daha güzel ve doğal gösterir, ayrıca yüz hatlarını daha çok ortaya çıkarır. Aynı zamanda, kalın kaş tercihi yapan bayanların yüzlerine daha keskin yerine yumuşak bir görünüm gelmektedir. Tüm ünlü bayanların son dönemlerde tercihi olan kalın kaşlar, genç kızların da ilgisini çekmeye başladı. Kaşlarınız kendiliğinden kalınsa bu modaya uymak sizler açısından çok basit olacak. Eğer kaşlarınız seyrek ve dolgun değilse, aşağıda yer alan tüyolardan yararlanarak, kalın kaş modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Kalın ve gür kaşlara sahip olmak için;

Kaşlarınızın doğal haline kavuşması için bir süre kaşlarınızı almayarak, daha kalın olmasını sağlayın. Bu süreci hızlandırmak adına, çeşitli kaş dolgunlaştırıcı bitkisel yöntemler deneyebilirsiniz. Kalıcı makyaj ile uzun süre kalın kaş görünümü elde edebilirsiniz. Ya da, kaş kalemi kullanarak da kaşlarınızın seyrek yerlerini doldurabilir ve bu sayede kaşlarınızın kalın ve belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Bazı bitkisel yağlar kaşları çok kısa sürede kalınlaştırmaktadır. Seyrelen kaşlar için kaş çevresine peeling yapmak, bu bölgede ölü hücrelerden kurtularak, yeniden kaşların çıkmasını sağlar. Kaş farı kullanarak, kaşlarınızda kalın bir etki yaratabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz