Mükemmel Kaşlar ve Kirpikler İçin Öneriler

Mükemmel Kaşlar ve Kirpikler İçin Öneriler

Bir film yıldızı gibi mükemmel kaşlar ve kirpiklere sahip olmak, her bayanın hayalidir. Kaş boyutu ve şeklinizi yüz şeklinize uygun bir hale getirerek, harika bakışlara sahip olun. Kaş şekillendirilirken üçe ayrılır. Kalın uç kısım burun köprüsünden başlamalıdır. Kemer ortalarında olmalıdır. Kaşın ince ucu sadece göz ucuna eşit derecede olmalıdır.

Kalın kaşlar

Son yıllarda kalın ve doğal görünümlü kaşlar trend haline gelmiştir. Sizler de kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız; kaş kalemi, kaş farı gibi kozmetik ürünlerden faydalanabilirsiniz. Sarışınsanız ve ten renginiz soluksa, saç renginden iki ton koyu kalem seçebilirsiniz. Esmer iseniz, saç renginden iki ton hafif bir ton seçin. Kaş fırçası ile uygulanan rengi harmanlayın. Mükemmel kaşlar için kaşın kemik yapısı önemlidir.

Kaş rengi

Saç renginde değişiklik yapanların, kaş renginde de değişiklik yapmaları gerekiyor. Kaşlarınızı kendiniz boyamanız yerine, profesyonel yardım almanızı öneririz.

Doğal görünüm elde edin

Üç ay boyunca kaşlarınıza dokunmayın. Sonrasında profesyonel bir güzellik uzmanından kaşlarınızın şekillenmesi için yardım alın.

Doğru cımbız kullanın

Sivri uç cımbız kullanımı bazı zamanlar eğik uç cımbız kadar kolay kullanım sağlamaz. Yeni çıkan tüyleri her gün ayna karşısına bakarak alırsanız, kaş şeklinizi uzun süreler kullanabilirsiniz.

Çarpıcı kirpikler

Kirpik kıvırma aletini kullanarak, gözlerinizi daha geniş gösterebilirsiniz. Kademeli maskaralar kullanarak, dışa doğru kirpiklere uygularsanız; daha iyi sonuç alırsınız.

Maskara seçimi

Daha dolgun ve uzun gösteren maskaraları tercih edin. En ufak kirpiklerin bile kıvrılması önemlidir. Fırça uzunluğuna dikkat edin. Topaklanmayı önlemek adına, sıcak ve nemli bezle rimeli gevşetin ve mendile silin.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz