QNET’ten yaz makyaj önerileri

QNET’ten yaz makyaj önerileri

Hava sıcaklığının artması ve yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte hafif makyaj sezonu açıldı. Bu yaz göz makyajında trend olan renkler mavi, kırmızı, altın tonları… Dumanlı göz makyajı bu sezon oldukça farklı renklerde olacak! Artık bir klasik haline gelen siyah, yoğun dumanlı göz makyajı bu sezon rafa kalkıyor. Siyahın yerini ise mavi tonları alıyor.

İlkbahar yaz sezonuna hit rengi mavi oldu. Couleurs by QNET’in Gökyüzü Etkisi’nin mavi ve tonlarını içeren farı ile bu yaza göz makyajınızla damga vuracaksınız.

Couleurs by QNET, 52. Gökyüzü Etkisi Far
Couleurs by QNET farlarından Gökyüzü Etkisi seçeneği, gözlerinizde özel ve çekici bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Sofistike renklerde mavinin 4 farklı tonunu barındıran farın kolay sürülebilir, yumuşak formülü ile bakışlarınıza pırıltı katabilir, kalıcılığı sayesinde tüm gün renkli bir göz makyajına sahip olabilirsiniz.
Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 32 TL
Ruj tüm kadınların muhteşem görünmesini sağlayan büyülü bir icat… Kırmızı bu yazın da favori rengi oldu. Canlı, keskin rengiyle ön plana çıkan ve iddialı dudaklar yaratan bu ruj, kendine güvenen kadının tercihi. Kırmızı rujunuzu ten renginize göre seçmelisiniz. Buğday ve esmer tenliler alt tonları turuncu ve sarı olanlar, beyaz tenliler ise mavi, mor alt tonları olan kırmızı rujları tercih edebilirler. Couleurs by QNET’in Mercan Parıltısı ile bu yaz çarpıcı ve çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.
Couleurs by QNET, 20. Mercan Parıltısı Ruj
Tek sürüşte istenilen renge ulaşmanızı sağlayan Couleurs by QNET ruj, kırmızı tonlarındaki Mercan Parıltısı ile dudaklarınıza doğal bir canlılık katıyor. Rujunuzun ince dokunuşlu yapısı ve kalıcı formülü gülüşünüze tüm gün renk katarken, dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi kazanmalarına destek oluyor.
Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 26 TL
Yazın makyaj yaptıktan kısa bir süre sonra cildiniz parlıyor, makyajınızın tazeliği bozuluyorsa pudraya ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Parıltılı pudra ile cilt makyajını sabitleyebilir ve parıltı katabilirsiniz. Couleurs by QNET’in Parıltı Pudrası ile yazın cildiniz ışıldansın…
Couleurs by QNET, 82. Parıltı Pudra
Couleurs by QNET pudralarından Parıltı cilt renginizi eşitlemenize, yüzünüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmanıza yardımcı olarak teninizin daha canlı ve parıltılı görünüme kavuşmasını sağlıyor.
Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 27 TL
Gençliğin getirdiği enerji ve doğallıktan ilham alan bir sezonda pembe tonlarını düşünmeden yapamayız! Couleurs by QNET’in Pembe Zehir allığı ile özgüveninizi dışarı yansıtabilirsiniz.
Couleurs by QNET, 71.Pembe Zehir Allık
Couleurs by QNET allık ailesinin en renkli üyelerinden olan Pembe Zehir allık, pembe rengiyle yanaklarınızın solgun görünmesini önleyerek, canlılık katmanıza yardımcı olur. Kolay uygulanabilen ve kalıcı yapısıyla gün boyu enerjik görünmenizi sağlıyor.
Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 28 TL
Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen Couleurs by QNET “Animal Testing Declaration” belgesini taşıyor. Couleurs ürünlerine ulaşmak isteyenler, e-ticaret platformu www.qnet.com.tr adresini ziyaret ederek hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabiliyor.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz