Yenilenen Çiğli Kipa AVM Açıldı

Yenilenen Çiğli Kipa AVM Açıldı

İzmir’in ilk AVM’si Çiğli Kipa yepyeni yüzüyle ziyaretçilerine “merhaba” dedi. 5 bin 500 m²’lik yeni bölümü ve 11 yeni mağazasıyla kapılarını misafirlerine açan Çiğli Kipa AVM’nin açılış törenine Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan da katıldı. AVM’nin yeni bölümünün açılış töreninde kurdele Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Kipa Gayrimenkul Direktörü Gökçe Orhan ve Kipa AVM çalışanlarıyla birlikte kesildi.

Açılış etkinlikleri, açılış korteji ve ardından akşam saatlerinde sahne alan Grup Yankı konseri ile devam etti. Gün boyunca çocuk köşesi, canlı heykel performansı ve müzik dinletileri gibi gösteriler gerçekleştirildi. AVM içinde çektiği fotoğraflarını Instagram’dan #ciglikipaavmyenilendi hashtag’i ile paylaşan herkese presstagram uygulaması ile fotoğrafı basılarak hediye edildi.

“Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olmayı sürdüreceğiz”
Kipa AVM ziyaretçilerinin beklenti ve talepleri doğrultusunda yenilendiklerini dile getiren Kipa Gayrimenkul Direktörü Gökçe Orhan, “Kipa Çiğli AVM sadece bizim için değil, İzmir için de çok önemli bir marka. Kentin artık sembollerinden birisi haline geldi. Biz de misafirlerimizin değişen beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda AVM’mizi yeni imkanlar ve markalarla yeniledik. Halen alışveriş merkezimizde bulunan 85 markaya ek olarak 11 yeni marka, 5 bin 500 metrekarelik alanda müşterilerimize hizmet verecek. Böylece misafirlerimize de şu mesajı vermek istiyoruz: ’Değişen ve gelişen beklentilerinize 17 yıldır olduğu gibi, bugün de yenilenen yüzümüz ile cevap vermeye devam edeceğiz.’

11 yeni marka
Tekstilden aksesuara, ayakkabıdan çocuk giyimine kadar 11 yeni marka, Çiğli Kipa AVM’de hizmet vermekte olan 85 adet markaya eklendi. Koton, DeFacto, Mavi Jeans, Colin’s, Freeway, Soobe, Atasun, Lescon, Bolulu Hasan Usta, Euromoda ve Gratis de artık Çiğli Kipa AVM’de yer alıyor.

Etkinlikler 14 gün sürecek
Çiğli Kipa AVM’nin yenilenmiş yüzüyle açılması vesilesiyle ilk iki hafta boyunca birbirinden eğlenceli etkinlikler sahnelenecek. Akşam saatlerinde Grup Yankı, So Soul Band ve Shukar Muzika konserlerinin yanı sıra sirk korteji, grafiti ve sihir gösterileri, ritim şov ile canlı heykeller iki hafta boyunca Çiğli Kipa AVM ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak. Ayrıca çocuk köşesinde çocuklar için her gün farklı bir etkinlik yapılacak, minik ziyaretçilere hediyeler dağıtılacak.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz