Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali başladı

Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali başladı

İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve Bayındır Belediyesi’nin iş birliği ile bu yıl 22’ncisi düzenlenen Bayındır Çiçek Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı.

Festival süresince performans sanatçıları, halk oyunu ekiplerinin gösterileri devam edecek. Alanı ziyarete gelenler, hazırlanan fotoğraf çekim alanında 22’nci Uluslararası Bayındır Çiçek Festivalini ölümsüzleştirebilecekler.
3 Mayıs Cuma akşamı Şehir Stadyumu’nda O Ses Türkiye yarı finalisti genç sanatçı Yunus Bulmuş sevenleriyle buluşacak. Ardından Türk müziğinin sevilen ve güçlü ismi Zara sahne alacak. Stadı dolduracaklara unutulmaz bir akşam yaşatacak bu konser ve diğer tüm etkinlikler Bayındır Belediyesi tarafından ücretsiz yapılacaktır.
4 Mayıs Cumartesi günü Bayındır’ın sevilen rap guruplarından Ghettoblaster ön gurup olarak şehir stadyumunda sahneye çıkacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneyi Türk pop müziğinin güçlü ismi Ziynet Sali alacak.
3-4-5 Mayıs tarihleri boyunca misafirlerini ağırlayacak olan 22’nci Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali’nde bu yıl ”En iyi balkon, bahçe ve stand yarışmaları” düzenlenecek. Alanı gezen jüri üyeleri katılım sağlayan stantları gezecek ve gün sonunda üç farklı kategorinin kazananları belirlenecek. Festivalin son günü olan 5 Mayıs Pazar akşamı ise şehir stadyumunda Mustafa Özbağ Hoca ile sohbet ve sema töreni gerçekleştirilecek.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz