Beymen Club, İzmir’deki Beşinci Mağazasını İstinyePark İzmir’de Açtı

Beymen Club, İzmir’deki Beşinci Mağazasını İstinyePark İzmir’de Açtı

BEYMEN CLUB’IN YENİ MAĞAZASI EGE’NİN BULUŞMA NOKTASI İSTİNYEPARK İZMİR’DE AÇILDI

Doğadan, şehir yaşamından ve sanattan ilham alan, casual tarzıyla her sezon güncel kodları yeniden yorumlayan Beymen Club, Karşıyaka Hilltown, İzmir Optimum, Forum Bornova ve Agora mağazalarının ardından İzmir’deki beşinci mağazasını Ege’nin yeni buluşma noktası İstinyePark İzmir’de açtı.

Alışveriş merkezinin giriş katında 350 metrekarelik alanda hizmet veren Beymen Club İstinyepark İzmir, hazır giyimden ayakkabıya, çantadan aksesuara farklı ürün kategorilerinde en yeni kadın ve erkek Beymen Club koleksiyonları modaseverlerle buluşturuyor.

Kadın ve erkek koleksiyonları için iki ayrı girişi ve geniş dış cephesi ile dikkat çeken Beymen Club İstinyepark İzmir, iç mekanında ve dış cephesinde yoğun olarak kullanılan ahşabın doğal sıcaklığıyla bütünleşen konsepti ile konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Mağazanın dekorasyon detaylarında kullanılan doğal ve lokal malzemeler, kabinlerinden oturma alanlarına kadar mağazanın tüm alanlarında ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Beymen Club İstinyePark İzmir
Adres: İstinyePark İzmir, Bahçelerarası Mah. Şehit Bnb. Ali Resmi Tufan Sok. No:3 İç Kapı Numaraları: Z32-Z33-Z34 Balçova / İzmir
Telefon: 0232 966 57 89

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz