Ege Perla’dan İzmir’i Renklendiren Mural Çalışma

Ege Perla’dan İzmir’i Renklendiren Mural Çalışma

Ege Perla Yönetimi ile Mistral İzmir Toplu Yapı Yönetimi iş birliği ve DYO sponsorluğunda gerçekleştirilen mural çalışması ile İzmir’in en uzun duvar boyama etkinliği tamamlanarak Bayraklı bölgesinin duvarları sanat eserine dönüştü.

Tepe Emlak Yatırım Yönetimi’ndeki İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla, İzmir’in renklerine renk katmak ve çevreyi güzelleştirmek adına başlattığı projeyle ‘İzmir’in en uzun mural çalışmasına imza attı. 7 sanatçının 1 ay süren çalışmasıyla ortaya çıkan mural çalışma, deniz yaşamına ait figürler ve deniz canlıları resmedilerek tamamlandı.

Ege Perla Yönetimi ile Mistral İzmir Toplu Yapı Yönetimi iş birliğiyle DYO sponsorluğunda gerçekleştirilen mural çalışması ile Bayraklı’da bulunan Manda Çayı istinat duvarının toplamda 1.728,8 m2‘lik alanı sanatla renklendirilmiş oldu.

İZSU’nun kısa süre önce temizleyerek kente kazandırdığı Manda Çayı’nın duvarında, Ege Perla ile Mistral İzmir Toplu Yapı Yönetimi iş birliği ile gerçekleşen çalışmayı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sanatçılarla bir araya gelerek İzmir’i güzelleştirmek adına harcadıkları emek için tebrik ederek ortaya güzel bir eser çıktığını belirtti.

Ege Perla’dan İzmir’i Renklendiren Mural Çalışma

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz