ERA Türkiye, Karşıyaka’da 35. ofisini açtı

  • İzmir
  • 16 Mart 2015
  • 1.696 kez incelendi.
ERA Türkiye, Karşıyaka’da 35. ofisini açtı

ERA Ses ofisi, İzmir-Karşıyaka bölgesinde ERA Türkiye’nin nitelikli gayrimenkul danışmanlığı felsefesine uygun olarak kapılarını açtı. Böylece ERA’nın ofis sayısı 35’e ulaştı.

Uluslararası gayrimenkul devi ERA, Türkiye’deki büyüme stratejisini ara vermeden sürdürüyor. İki yılda 35 ofise ulaşan ERA Türkiye, son halkası ERA Ses ofisiyle İzmir Karşıyakalılar’a da hizmet vermeye başladı. Ekonominin lokomotifi konumundaki gayrimenkul sektörüne danışmanlık hizmeti veren ERA Türkiye, franchise ağına yeni üyeler kazandırmayı sürdürüyor.

Gayrimenkul danışmanlığı uzmanı ERA Türkiye’nin en çok işlem yapan danışmanlarından Serkan Sonbahar ve eşi Sezen Sonbahar İzmir-Karşıyaka bölgesinde gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmetlerine devam ediyor. 15 yıl boyunca ilaç sektörünün önde gelen şirketlerinden birinde yöneticilik ve bu sürenin son 5 yılında bölge müdürü olarak görev yapan ve kendi işini kurmak üzere gayrimenkul sektörüne girmeye karar veren Sonbahar çifti, ERA Türkiye çatısı altında Karşıyaka bölgesinde ERA Ses ofisi olarak faaliyet göstermeye başladı.

Serkan Sonbahar ve Sezen Sonbahar, Karşıyaka bölgesinin emlak piyasasının en hızlı yükselen ilçelerden biri olduğunu belirterek, ERA Ses ofisinin bölgede özellikle en çok işlem yapan gayrimenkul danışmanlığına aday olduğunu ifade etti.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en başarılı markası olarak dünyada 3 bini aşkın ofise sahip olan ERA’nın Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, şirketin iki yıldır faaliyette olduğu Türkiye’de 35 ofisle faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Baygan, ‘Tüm ofislerini franchise sistemiyle açan ERA; güçlü merkez ofis yapılanması, ERA Eğitim Akademisi ve uygulama ofisiyle yatırımcılarına destek veriyor’ dedi.

Etiketler: , ,

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz