Erkek Gümüş Yüzük

Erkek Gümüş Yüzük

Kadınlar için üretilen gümüş yüzük modelleri bulunduğu gibi erkekler içinde bir hayli farklı tarz ve modelde gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır. Altın erkeklere haram olduğu için erkekler hem alyans hem de diğer yüzüklerini gümüş olanlardan tercih etmektedir. Bu yüzden erkek gümüş yüzük modellerine her geçtiğimiz gün artan talep ile birlikte yeni modeller eklenmektedir.

Erkek gümüş yüzük modelleri

Erkek gümüş yüzük modelleri bir hayli fazladır. Düz, sade alyans tarzında olan gümüş yüzüklerin dışında Osmanlı devletinin armasını barındıran erkek gümüş yüzükleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ise tuğralı, ay yıldızlı, kayı boyu sancağı armalı, Elif ve Vav harflerinin olduğu erkek gümüş yüzükler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Erkek gümüş yüzük fiyatları

Erkek gümüş yüzük fiyatları yüzüğün ağırlığına, üzerindeki taşın değerine, yüzüğün modeline ve kalitesine, işçilik değerine göre fiyatlanmaktadır. Erkek gümüş yüzüklerde akik taşı, okyanus sedef taşı, oniks taşı, sedef taşı gibi değerli taşlarda kullanılmaktadır. Farklı model ve fiyatlarda erkek gümüş yüzük modellerine erişmek için https://www.sanroza.com/erkek-gumus-yuzuk  adresine bakabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz