Ev Dekorasyonu İçin Basit İpuçları

Ev Dekorasyonu İçin Basit İpuçları

Herkes kendini evinde daha huzurlu ve güvende hisseder. Evinizin dekorasyonunda kendi zevklerinizi ve kişiliğinizi yansıtan düzenlemeler yaparak, yaşam alanınızı daha keyifli ve samimi bir hale getirebilirsiniz. Bazen ufak bir dokunuş bile evin atmosferini değiştirebilir. Evinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız ve bir takım değişikliklere ihtiyacınız varsa, işe salonunuzdan başlayın.

Salon dekorasyonunda çok fazla mobilya kullanımından vazgeçmenizi sizlere öneririz. Salonunuzda ne kadar az mobilya olursa, oturma odanız çok daha ferah ve modern görünecektir. Bunun için de öncelikle salonunuzdaki gereksiz eşyalardan kurtulun ve daha kullanışlı mobilyalar tercih edin. Salonlarınız için dekoratif ayna, duvar saati, masa üstü aksesuarları kullanmak, modern bir hava katacaktır. Yine salon aydınlatmasında spot ışıklar kullanımı, çok daha iyi olabilir. Salon dekorasyonunda tek bir renge ağırlık vermek yerine, birbirine uyumlu farklı renklerde mobilyalar kullanın.

Mutfak dekorasyonunda, bir yandan yemek yaparken bir yandan da daha eğlenceli zaman geçirebilmek adına mobilya seçiminde renkli tercihler yapabilirsiniz. Mutfağınız genişse, şık bir mutfak köşe takımı tercih edebilirsiniz.
Yatak odası dekorasyonunda, pastel ve pudra rengi tonları tercih ederek, daha huzurlu, romantik ve içinizi aydınlatan bir atmosfer ortaya çıkar. Yatak odasında retro stil de dolap ve dekoratif eşyalar da son derece şık olacaktır. Komidin lambası seçiminde dekoratif ürünlere yönelin. Şık bir avize ve boy aynası ile yatak odası dekorasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz