File Market İzmir’de Nerede?

File Market İzmir’de Nerede?

File Market mağazası İzmir’de nerelerde var? Merak edenler için listeledik…

FİLE Market ( Kazımdirik )
Kazımdirik Mah. 364/11 Sok. No:4/C Bornova

FİLE Market ( Refik Cesur )

Gazi Mahallesi, 28/31 Sokak No:8 Gaziemir

FİLE Market ( Şemikler / Karşıyaka )
Şemikler Mahallesi 6269 Sokak 15-14/A Karşıyaka

FİLE Market ( Ayyıldız / Menderes )
Kasımpaşa Mahallesi 250. Sokak 45 A-B-C-D Menderes

FİLE Market ( Urla )
Altıntaş Mah. Ahmet Besim Uyal Cad. No:58 Urla

FİLE Market Hakkında:

FİLE, sürekli uygun fiyat anlayışı ile sizlere daha geniş ve temiz alanlarda; güler yüzlü personelleri ile hizmet sunan alışverişin yeni adresidir.

Bu modelin temel amacı tüketicilerin gıda, kişisel bakım ve ev temizliği ihtiyaçlarını iyi veya en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve sürekli düşük fiyatlardan satışa sunulan sağlıklı ve taze ürünlerle karşılamaktır.

Sıcak ve samimi bir tasarım ile hazırlanan FİLE mağazalarında tüketicilerin kendilerini mahallelerinde veya çarşılarında alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri hedeflenmiştir. Ortalama 4.000- 4.500 farklı ürün bulunan ve yeni bir konsept ile tasarlanan mağazalarda et, şarküteri, taze sebze – meyve, unlu mamuller ve kişisel bakım bölümleri yer almaktadır.

Yeni bir tedarik sistemi kuran FİLE organizasyonu, ürün portföyüne ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yeni özel markalar da dâhil etmiştir. Temel ürün kategorilerinde 3 yeni özel marka FİLE ile ilk kez tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. FİLE’de özel indirim günleri veya promosyonlar düzenlenmemekte, bunun yerine her gün düşük fiyat yaklaşımı uygulanmaktadır.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz