Fischer Technik İle İcat Çıkarmaya Devam

Fischer Technik İle İcat Çıkarmaya Devam

Çocuklara icat çıkarttıran, eğitici oyuncakta dünya devi Alman “FischerTechnik” , çocuklar için mühendislik uygulamalarına en yakın ve üretkenliği destekleyen EduTech modeli ile çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Fischer Technik, toplamda yaklaşık 550 temel parçadan oluşan EduTech eğitici oyuncak grubu ile çocuklara bir kutuda farklı 36 model yaptırabiliyor. Bu setler çocukların eğitim hayatları boyunca bilimsel ve teknolojik uygulamalara daha çabuk adapte olmalarını sağlıyor, başarılarına büyük oranda katkı sağlıyor.

“Oyuncaktan daha fazlası” sloganıyla 100’ün üzerinde ülkede satışa sunulan Fischer Technik, Türkiye’de çocuklar için Edu Play distribütörlüğünde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece Amerika’da 5 bin okul ve yaklaşık 500 bin öğrenci tarafından kullanılan Alman markası Fischer Technik, çocukların gelişim sürecine büyük destek sağlıyor. Birbirinden farklı modelleriyle her yaştaki çocuğa hitap eden bu eğitici oyuncakların birbirinden farklı birçok özelliği bulunuyor.

Gerçek hayattan modeller!
Edu Tech setleri gerçek uygulamalarına en yakın tasarım ve kuruluma sahiptir. Edu Tech ile oynayan çocukların ya da gençlerin ileride bilimsel ve teknik uygulamalara daha çabuk adapte olması ve başarılı olması kaçınılmazdır.

Çok Yönlü Birleşim ile Daha Çok Kazanım
Farklı kenarlarından birleşebilme özelliği olan geçmeli Edu Tech parçaları, üretken ve esnek kullanım sağlar. Geçmeli parçalarla oynamak çocukların; şekil algısını, renk algısını, el-göz koordinasyonunu, üretkenliğini, öz güvenini ve zekâsını arttırır. Geçmeli parçalar temel yapı taşları olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem farklı setlerdeki blokların ortak kullanımını sağlar hem de üretkenliği destekler.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz