Forum Bornova’dan alışveriş yaptıkça kazandıran uygulama: “ForumBox”

  • İzmir
  • 28 Mart 2016
  • 1.212 kez incelendi.
Forum Bornova’dan alışveriş yaptıkça kazandıran uygulama: “ForumBox”

İlklerin merkezi Forum Bornova ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatırken kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan ForumBox uygulamasını kullanan Forum Bornova ziyaretçileri, hediyeler ve indirimler kazanıyor, özel fırsatlara ve avantajlara sahip oluyor.

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Türkiye’de alışveriş merkezlerinde ilk defa hayata geçirilen bir uygulama ile ziyaretçilerin karşısında; ForumBox! Bugüne kadar 10.000’den fazla kişinin indirdiği uygulamada 4.000’e yakın hediye kazandıran ForumBox, kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor.

Forum Bornova mağazalarından alışveriş yapan ziyaretçiler, ForumBox uygulamasını akıllı telefonlarına indiriyor ve alışverişlerini uygulamaya giriyor. Forum Bornova’da yer alan ForumBox masasına gelerek sisteme girdikleri alışveriş belgesini aktif hale getiren ziyaretçiler, puanlarına karşılık gelen hediyeyi anında masadan temin edebiliyor.

Kart taşıma derdi olmadan akıllı telefonlar ile kolaylıkla ulaşılabilen ForumBox uygulaması, Forum Bornova mağazalarından yapılan alışverişlere %2 ile %10 arasında puan kazandırıyor. Ziyaretçiler, uygulama içindeki anketi doldurarak veya Forum Bornova’da check-in yaparak da puanlara puan katma fırsatı yakalıyor.

Birbirinden farklı hediyeler ile alışveriş sevenlere keyifli bir deneyim vadeden ForumBox uygulamasını Google Store veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz