Home Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Home ofis yani evden çalışma son yıllarda popüler olan bir çalışma şekli. Evde çalışma genellikle reklam, danışmanlık, web tasarımı, grafikerlik, metin yazarlığı gibi meslekler için çok uygundur. Evde çalışma için bir odanın ya da yer kısıtlı ise uygun oda içinde bir alanın home ofis olarak düzenlenmesi gerekir. Ancak verimli ve sürdürülebilir iş ortamı olması için en uygunu bir odanın sadece çalışma için ayrılmasıdır.

Home ofis dekorasyonu nasıl olmalı?

– Home ofis için mümkünse gün ışığı alan, ferah bir oda tercih edilmelidir.

– Mutlaka yeterli büyüklükte bir masa, uzun süre oturmanız gerektiğinde sizi rahat ettirecek kaliteli bir ofis koltuğu kullanılmalıdır.

– Evrak ve dökümanlar için bir dosya dolabı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak yeriniz darsa ya da daha hoş bir görünüm sağlamak istiyorsanız yüksek olmayan bir dolap ve duvarda dekoratif raflar tercih edebilirsiniz.

– Masada ve masa çevresinde işiniz yaparken gerekecek her şey el altında olmalıdır. Masanızın üzerinde işle ilgili şeylerin haricinde bir kaç küçük obje, minik güzel bir saksı bitkisi size pozitif bir etki sağlayabilir. Ancak masada aşırı kalabalıktan kaçının, gerekiyorsa çekmeceli bir masa kullanın.

Home Ofis Dekorasyonu Modelleri

Size ilham verebilecek evde çalışma için güzelce dekore edilmiş odalar ve köşeler…

 

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz