Kral Şakir Çocuklarla Ege Perla’da Buluşuyor

Kral Şakir Çocuklarla Ege Perla’da Buluşuyor

Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir 20 Eylül – 06 Ekim tarihleri arasında Ege Perla’da

Kral Şakir Çocuklarla Ege Perla’da Buluşuyor

İş GYO tarafından hayata geçirilen, İzmir’in ilk karma projesi Ege Perla; eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çocukların severek izlediği Kral Şakir çizgi dizisinin sevilen karakterleri Şakir ve Fil Necati çocuklarla buluşuyor. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovu, çocukların güzel vakit geçirmesini sağlamak için sahnelenecek.

Ege Perla’da 20-21-22-27-28-29 Eylül ve 4-5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte; Kral Şakir ve arkadaşları en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergiledikten sonra çocuklarla bir araya gelerek sohbet edecek. Çocuklar, gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak. Heyecan dolu gösteri tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Birbirinden Eğlenceli Atölyeler Minik Misafirlerimizi Bekliyor
Gün boyunca Kral Şakir kahramanları ile bir araya gelecek olan minik misafirlerimiz; tişört boyama, kaşık kukla yapımı, maske ve boyama gibi birbirinden eğlenceli ve öğretici atölye çalışmalarına katılacaklar.

Ege Perla’ya gelen 3 yaş ve üzeri tüm çocukların ücretsiz katılabileceği Kral Şakir gösterileri ve 5-10 yaş arası çocukların katılabileceği atölye çalışmaları için önceden rezervasyon yaparak çocukların eğlenceli ve güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve rezervasyon için: 0232 935 61 10

Ege Perla AVM
Adresi : Çınarlı Mahallesi Ozan Abay Caddesi No:8 Konak/İZMİR
Telefonu : 0 232 935 61 00
Ege Perla Açılış Saati : 10:00
Ege Perla Kapanış Saati : 22:00

Ege Perla AVM Konumu :

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz