Mom Jean İle Kilit Tarz Yakalamak Mümkün

Mom Jean İle Kilit Tarz Yakalamak Mümkün

Mom Jean rahat kalıplı jeanlerdir. Hem rahat olması hem de kombinlere açık olması sebebiyle kullanımı çok fazla olan bir jean modelidir. Sadece bir atlet ve spor ayakkabı ile kombinde bile trend görülebilir. Mom jean 90’lar modasının günümüze gelmiş halidir. Yüksek belli, paçalara doğru daralan ve son derece rahat kesimi ile özellikle açık mavi, koyu mavi renk seçimleriyle trend olan bir kalıptır.

Mom Jeanler İle Kombin Önerileri 

Mom jean giyimde tarz yakalamak kolay olduğu kadar rahat bir seçimdir. Bir atlet bluz ya da sneakers’la bir kombin, tshirt ya da şık aksesuarla bir kombin, paçaları kıvırarak kullanma, her çeşit ayakkabı, şık bir görünüm için bir stiletto ile bile kombin oluşturabilmeye açıktır. Spor bir bluzun yanı sıra şık bir gömlekle de bambaşka bir havaya bürünülebilir.

Mom Jeanler İle Aksesuar

Mom jean gerek spor gerek şıklık anlamında her tür giyim tarzına uygun olan bir jean çeşididir. Spor giyim tercih edilecekse ona göre aksesuarlar ve ayakkabı seçimi ile giyim tamamlanır. Mom jean bacak boyunu kısa gösterdiğinden genelde paçaları kıvrılarak kullanılır. Bele takılan kalın bir kemer aksesuar anlamında bir numaralı tercih olacaktır.

Mom jean kullanımı hakkında detaylı bilgi almak, çeşitleri görmek, denemek ve hizmet almak adına başvurulacak adres https://modaefsanesi.com/kadin/kadin-giyim/ceket dir.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz