Müdüre Ne Hediye Alınır?

Müdüre Ne Hediye Alınır?

Müdüre ne hediye alınır? Herhangi birine hediye seçmekte zaten zorlanıyorsanız, müdüre, genel müdüre ya da bir ceo’ya hediye almanız gerektiğinde, tercih yapmak oldukça zor bir hale gelebilir. Müdüre, üst düzey bir idareciye alınabilecek hediyeler konusunda size fikir verebilecek önerilerimiz şöyle;

1- Dolma Kalem: Müdür olmak, yöneticilik görevi genellikle daha fazla evrak ve imza anlamına da gelmektedir. Kaliteli bir dolma kalem müdüre hediye etmek için güzel bir hediye alternatifi olabilir.

2- Kravat: Kravat seçimi, Müdürün, yöneticinin yaşına ve genel olarak tercihlerine (renk ve desen olarak) uygun yapılmalıdır.

3- Resim Çerçevesi: Özellikle ailesine düşkün yöneticiler için aile fotoğraflarını masalarına koyabilecekleri bir resim çerçevesi hoş bir hediye olabilir. Masada çok yer kaplamaması için resim çerçevesi aşırı büyük tercih edilmemelidir. Oval gibi yuvarlak hatlı olanlar yerine klasik köşeli dikdörtgen çerçeveler ve koyu renkli çerçeveler kurumsal ortamda daha rahat kullanılabilecektir.

4- Masa Saati: Dekoratif bir masa saati güzel bir müdür hediyesi olabilir. Genellikle promosyon amaçlı kullanılan açık gri renkli basit masa saatleri asla tercih edilmemelidir.

5- Sessiz Uşak ( Dilsiz Uşak ): Bir çeşit askı olan dilsiz uşak ofis ortamında işlevsel bir yönetici hediyesi olarak tercih edilebilir.

Özellikle pahalı olan ya da ortalamadan daha pahalısı tercih edilecek hediyeler, bireysel alınmak yerine ofiste grup olarak topluca alınıp da hediye edilebilir. Bu seçenek özellikle müdüre emeklilik hediyesi alınacağında tercih edilen bir yoldur. Genellikle dolma kalem, müdürler sıkça tercih edilen emeklilik hediyelerinin başında gelir. Dolmakalem, üzerine yazı yazdırılarak hediye kişiselleştirilebilir ve hatıra değeri arttırılabilir.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz