Niloya ve Arkadaşları İzmir’e Geliyor

Niloya ve Arkadaşları İzmir’e Geliyor

Ekranların sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, arkadaşları Mete ve Tospik’le birlikte Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında sevenleri ile bir araya geliyor.  Çizgi kahramanlar hafızalara kazınan şarkılar eşliğinde hikayelerini sahneye aktardıkları ‘Sürpriz Yumurta Müzikali’ ile minik dostlarını hem eğlenmeye hem de unutulmaz anılara imza atmaya davet ediyor. 

YouTube’da 4 buçuk milyonu aşan abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle mutluluk dünyasının kapılarını açmaya devam ediyor. Eğitici öğretici içerikleri, şarkıları ve öğrenme merakı ile çocukların olduğu kadar ailelerin de tercihi olan Niloya, ‘Sürpriz Yumurta Müzikali’ ile minik dostlarına muhteşem bir zaman dilimi sunuyor. Arkadaşları Mete ve Tospik’le Türkiye’nin birçok iline konuk olan doğru; beslenme, kişisel bakım, çevre ve hayvan sevgisi konularında çocuklara eğitici ve öğretici mesajlar veren Niloya ve arkadaşları, Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında 22 Nisan Cuma günü saat 17.00’de Sarnıç Cumhuriyet Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak. Çizgi kahramanlar, eşsiz sahne gösterileri, macera dolu hikâyeleri ve dillerden düşmeyen şarkıları ile birlikte çocuklara anne ve babalarıyla keyif dolu anlar yaşatatacak.

Beklemedikleri Bir Cevap İle Karşılaşacaklar

Çocukların psikolojik gelişimini olumlu yönde etkilemek ve katkıda bulunmak amacı ile senaryosu psikologlar ve pedagogların görüşleri ile hazırlanan Niloya, müzikaliyle hayranlarına bambaşka bir deneyim yaşatacak. Niloya ile arkadaşı Mete tesadüfen buldukları ve yumurta olduğundan emin oldukları renkli bir sürprizle karşılaşırlar. Buldukları şeyin neyin yumurtası olduğunu bulmak için eğlenceli ve maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Günün sonunda ise beklemedikleri bir cevap ile karşılaşırlar.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz