Nippon Paint İzmir’de Mimarları Ağırlıyor

Nippon Paint İzmir’de Mimarları Ağırlıyor

“Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, 5 farklı ilde; yaşanmışlıkların izlerini taşıyan, hikayesi olan özel mekanlarda; özel konsept enstalasyonları ile mimarları ağırlıyor. Etkinliğin ilk ayağını 25 Mayıs tarihinde İzmir’de başlatan Nippon Paint, aynı zamanda; 140 yıllık tecrübesini yansıtan teknolojik gücü, inovatif yaklaşımı ve insan odağı ile geliştirdiği çok özel ürünlere de sergi ve galerilerde yer veriyor!

Yaşam alanlarına ve şehirlere değer katmayı önemseyen, “Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, 5 farklı ilde hayata geçireceği “Kent Galerileri”nin ilk ayağını İzmir’de 25 Mayıs tarihinde başlattı. Nippon Paint bu etkinliklerle ürünlerinin ve farklı tasarımların yer aldığı galeri buluşmalarında, mimarları ağırlıyor.

Özel tasarımların yer aldığı sanat galerisine, Nippon Paint’in ürünleri damgasını vuracak!
Yaşanmışlıkların izlerini taşıyan, hikayesi olan özel binalarda gerçekleşecek buluşmalarda; her mekâna özel olarak oluşturulan konsept enstalasyonlar yer alıyor. 25-28 Mayıs tarihleri arasında İzmir Meslek Fabrikası’nda gerçekleşecek etkinliğe bölgenin değerli mimarları katılacak. İzmir’deki serginin konsept tasarımını Nippon Paint’in Türkiye’de sponsor olduğu ve genç tasarımcı, mimar ve öğrencilere yönelik düzenlenen Asya’nın en önemli tasarım ödüllerinden Asia Young Designer Awards’ın (AYDA) jürilerinden başarılı tasarımcı ve mimar Renda Helin Çilalioğlu Çizer yaptı.

Duyusal bir şölen!

Çizer, Nippon Paint’in felsefesinden ilham aldığını tasarım konseptini ise şu sözlerle anlatıyor: Nippon Paint, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş yelpazedeki ürünleriyle global anlamda mimar ve iç mimarlara yaratıcı ve fonksiyonel çözümler sunuyor. Dünya çapında projelerin tercihi oluşu, Nippon Paint’in küresellik ve dolayısıyla daire konseptini de sahiplenmesini sağlıyor. Nippon Paint kartelalarında yer alan renkler, bugün dünyada milyonlarca insanın hayatını güzelleştiriyor. Renklerle kurduğumuz ilişkinin ise hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri oluyor üzerimizde. Renklerin üzerimizdeki bıraktığı psikoloji, beynimizdeki yarattığı deneyimi unutulmaz kılmak için diğer duyma, dokunma, koku duyularımıza da hitap ederek bir deneyim tasarımı oluşturmak ana hedeflerimizden biri oldu. Her standın kendi içinde bir hikayesi ve anlamı mevcut. Bu anlamlar yaşadığımız geçmiş deneyimlerimize ve hatıralarımıza dokunarak kendimizden bir parça bulmamızı sağlayacak. Böylelikle ürün ve stantlar ile de bağ kurabileceğiz. Amacımız markayı ve bu etkinliği unutulmaz kılmak için görsel, duyusal bir şölen yaratabilmek”

İnovatif ve çevre dostu ürünler mimarların beğenisine sunulacak!

İzmir’de ilk ayağı gerçekleştirilecek sergi sonrasında Nippon Paint 8-11 Haziran Antalya, 22-25 Haziran Ankara, 06-10 Eylül İstanbul ve son olarak da 21-24 Eylül Bursa’da mimarları ağırlamaya devam edecek. Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının kalitesini artıran Nippon Paint’in 140 yıllık tecrübe ve vizyonuyla geliştirdiği; inovatif, çevre dostu, özel ürünler de sergide yer alacak. Bu ürünler arasında; çevreye ve sağlığa duyarlı Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası alan ilk ve tek boya ürünü Minoa Premium Serisi, boyandığı yüzeylere sedef görünümü veren, saten dokulu dekoratif boya Duchesse Satin ve mekanlara zarif bir dokunuşu “tam siyah” rengiyle getiren iç cephe boyası Code Black ve daha pek çok ürün yer alacak!

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz