Pırlanta Alyans Modelleri

Pırlanta Alyans Modelleri

Evlilik hazırlığı öncespırlanta alyans seçimi için genellikle çiftlerin zevk ve tarzları en ön planıyla da yer alır. Yüzüğün rahat bir şekilde kullanılabilir olması ve parmağı hiçbir şekilde rahatsız etmemesi oldukça önemli bir detaydır. Beyaz, sarı ve Rose altın seçenekleri içerisinden kendi zevkinize göre bir ürün modeli seçmeniz ebetteki mümkün olabilir. Yuvarlak, bombeli, kare ve köşeli modeller klasik ve daha başka tarz alyans modeli arayışında olanlar için en popüler ürünlerdir.

Birbiri ile aynı olan yüzük setleri içerisinden beğenmiş olduğunuz modelin pırlanta taşlı tasarımını da tercih edebilirsiniz. Tam tur ya da tek taş şeklinde pırlanta taş ilaveli yüzük modelleri set olarak tasarlanmış olup pırlanta alyans setleri içerisinden en çok sevilip ve beğenilen modellerdir.

Pırlanta Alyans Fiyatları

Her pırlanta alyans yüzük modelinin kendine has bir işçiliği, özelliği ve çekiciliği bulunur. Bu nedenle fiyat durumu genellikle üzerindeki taş, detay ve desene göre farklılık gösterebilir. Yüzük tercih ederken bütçenizi göz önümde bulundurmanızda fayda olur. Sizde pırlanta alyans modeli almak isterseniz https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans sitesinden bir ürün tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz