TAV Airport Hotel İzmir’e “en iyi havalimanı oteli” ödülü

TAV Airport Hotel İzmir’e “en iyi havalimanı oteli” ödülü

BTA tarafından işletilen TAV Airport Hotel İzmir, World Tourism Forum kapsamında gerçekleştirilen Dünya Turizm Ödülleri’nde en iyi havalimanı oteli seçildi.

BTA tarafından işletilen TAV Airport Hotel İzmir, bu yıl İstanbul’da toplanan World Tourism Forum’da verilen Dünya Turizm Ödülleri’nde havalimanı oteli kategorisinde ödüle layık görüldü. TAV Airport Hotel İzmir, tüm dünyadan turizm sektörüne yön veren liderleri buluşturan World Tourism Forum’un uluslararası değerlendirme komitesi tarafından 36 kategoride en iyilerin belirlendiği ödüllerde, faaliyete geçtikten sadece üç ay sonra ödül alarak önemli bir başarıya imza atmış oldu.

TAV Airport Hotel İzmir İşletme Müdürü Akın Yorulmaz, yılın ilk çeyreğinde hizmete giren otelin kısa süre içinde uluslararası kapsamda bir ödüle layık görülmesinin mutluluk verici olduğunu ifade etti. Yorulmaz, gerek fuar katılımcılarının gerekse iş dünyasının öncelikli tercihleri arasına giren TAV Airport Hotel İzmir’in, BTA’nın otel işletmeciliği konusunda İstanbul’da edindiği deneyimin tüm getirilerini konuklarına sunduğunu belirtti.

Kolay ulaşım olanakları
Adnan Menderes Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinin birleştiği noktada konumlanan TAV Airport Hotel İzmir, misafirlerine şehrin iş ve turizm merkezlerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. 5 bin metrekare alanda 81 odayla hizmet veren TAV Airport Hotel İzmir’den Çeşme ve Kuşadası’na ulaşmak yalnızca 1 saat sürerken, şehir merkezine ulaşım 25 dakikada sağlanıyor.

Uluslararası İzmir Fuar Alanı’na yakınlığı ile de dikkat çeken otelde, görsel ve teknolojik olarak her türlü altyapının hazır olduğu üç farklı toplantı odası ile toplantı odalarına özel bir lobi bulunuyor. TAV Airport Hotel İzmir, fuar ziyaretçi ve katılımcılarının yanı sıra uzun aktarma saatleri arasında dinlenmek ve havalimanı kalabalığından uzakta sakince vakit geçirmek isteyen misafirler için de ideal bir hizmet sunuyor.

Etiketler: ,

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz