TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları İzmir Bayındır’da!

TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları İzmir Bayındır’da!

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), ülke tarımının gelişmesine katkı sağlamak ve üreticilere destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları, 30 Mart Perşembe günü İzmir Bayındır’da düzenlendi. Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, Bayındırlı üreticilere sektörle ilgili konularda bilgi verilirken, sektörün sorunları da masaya yatırıldı.

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB), “Danışman Banka” anlayışıyla 2012 yılından bu yana düzenlediği TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları, sektörün sorunlarını masaya yatırmaya devam ediyor. Tarım üreticilerine sektörle ilgili konularda bilgi aktarılan TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları 30 Mart Perşembe günü Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

TEB KOBİ Bankacılığı İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış Direktörü Hakan Yurtseven’in ev sahipliğinde, Bayındır Kaymakamı Barbaros Baran’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte “Tarım İşletmelerinde Gelişim Haritası ve Fonksiyonel Yönetim” konulu bir eğitim verildi. Eğitimin ardından S.S Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Mehmet Selçuk Bilgi, ”Kırsal Kalkınmada Kooperatifçilik Modeli” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Tarım, hayvancılık ve finansal destekler konuşuldu

Yarım gün süren TEB KOBİ Akademi Tarım Buluşmaları’nın son bölümünde “Tarım, Hayvancılık ve Finansal Destekler” konulu bir panel düzenlendi. Panelde, Bayındır İlçe Tarım Müdürü Hasan Peynirci, İzmir İli Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Fatih Kılıç, Veteriner Hekim Ferudun Azeroğlu ve Ziraat Mühendisi Hayrettin Narlı tarım ve hayvancılıkta finansal destekler konusunda görüşlerini üreticilere aktardı.

TEB, üreticilerin yanında olmaya devam edecek

TEB, il il gezerek düzenlediği TEB KOBİ Akademisi Tarım Buluşmaları ile önümüzdeki süreçte de üreticilerin yanında olarak onları tarım sektörünün geleceği hakkında bilgilendirmeyi ve birlikte sektörün sorunlarına çözüm aramayı sürdürecek.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz