Tunçmatik’in Yeni Nesil Şarj Cihazları-GSM PowerBank Ürünleri Turkcell Mağazalarında Satışta

Tunçmatik’in Yeni Nesil Şarj Cihazları-GSM PowerBank Ürünleri Turkcell Mağazalarında Satışta

Türkiye’nin 46 Yıllık Enerji Çözümleri Markası Tunçmatik, Yeni Nesil Şarj Cihazları-GSM PowerBank Ürünlerini Turkcell Aracılığıyla Son Kullanıcıya Yaygın Bir Şekilde Ulaştırıyor.

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri, cihazları sıklıkla şarj etme gerekliliğinin yanı sıra şarj cihazını taşımak da önemli bir sorun haline geldi. Türkiye’nin enerji çözümleri markası Tunçmatik, yeni nesil mobil şarj cihazlarını Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Turkcell’in mağazalarında ve Turkcell.com.tr’de satışa sunuyor.

Tunçmatik ürünlerinden; uzun yolculuklarda ya da şehrin kalabalık trafiğinde aracınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday Tunçmatik FlexCharger araç şarj adaptörü, çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz Minicharger 2000 mobil şarj adaptörü, cüzdana bile sığabilen EnergyCard 900 mobil şarj adaptörü ve tatilin vazgeçilmezi Flip seyahat şarj adaptörlerinin satışı, Turkcell ana mağazaları ve Turkcell.com.tr’de yapılacak.

Kullanıcılar Tunçmatik’in, inceliği, kolay taşınabilirliği ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken şarj cihazlarına, Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazalarının dışında Turkcell mağazalarında da kolaylıkla ulaşabilecekler.

Tunçmatik Hakkında: Tunçmatik, başta kesintisiz güç kaynakları (KGK) olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında öncü ve pazar belirleyicisi 46 yıllık bir enerji çözümleri firmasıdır. Tunçmatik, 100’ü aşkın çalışanı, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde ofisleri, yurt genelinde 58 teknik servis merkezi, 22 ülkeye yayılan ihracatı ile Türkiye’nin önde gelen köklü bir markasıdır.

Ayrıntılı bilgi için www.tuncmatik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz