Wyndham Grand İzmir Özdilek Türkiye’nin en iyi İngilizce konuşan gençlerini bekliyor

Wyndham Grand İzmir Özdilek Türkiye’nin en iyi İngilizce konuşan gençlerini bekliyor

Düzenlediği organizasyonlar ve etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren Wyndham Grand İzmir, 17 – 18 Nisan tarihlerinde BEST CONTEST TURKEY yarışması ile Türkiye’nin en iyi İngilizce konuşan gençlerini ağırlayacak.

BEST CONTEST TURKEY – Turkey’s Best Non-Native English Speakers yarışması Türkiye’nin En İyi İngilizce Konuşan öğrencisini seçmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlıyor. Ülkemizde 81 ilde lise ve üniversite öğrencilerinin davetli olduğu yarışmanın amacı İngilizce dil eğitimine dikkat çekmek ve gençleri İngilizce bilgilerini kullanmaya ve akıcı hale getirmeye özendirmek.
Solis Proje Atölyesi tarafından organize edilen BEST CONTEST TURKEY 17-18 Nisan tarihleri arasında Wyndham Grand İzmir Özdilek’te gerçekleşecek. Etkinliğin ilk günü olan 17 Nisan’da üniversite öğrencileri ikinci günü 18 Nisan’da da lise öğrencileri İngilizce bilgilerini yarıştıracak.
İzmir için önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak olan Wyndham Grand İzmir, Nisan ayında BEST CONTEST TURKEY yarışması ile Türkiye’nin dört bir yanından davetli olan lise ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra birbirinden değerli jüri üyelerini de misafir edecek.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz