Bostanlıspor’dan gece tenis kursları başladı

  • Spor
  • 1 Temmuz 2015
  • 1.642 kez incelendi.
Bostanlıspor’dan gece tenis kursları başladı

Karşıyaka Stadı’ndaki tenis kortlarının yıkılmasıyla birlikte kortsuz kalan Karşıyaka Spor Kulübü tenisçilerine kucak açan ve Bostanlıspor Gode Cengiz Spor Tesisleri Tenis Kortlarını Karşıyaka Spor Kulübü tenis şubesine tahsis eden Bostanlıspor gece tenis kursları başlattı…

Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy, kortlarını Karşıyaka tenis şubesine verdiklerini ve Karşıyaka’dan kalan süreyi de kendi sporcuları ve vatandaş için kullandıklarını ifade etti.

Erboy, “Karşıyaka bizim kulübümüz. Kortların yıkılmasından sonra tesisleri kendilerine verdik. Kendileri kulüp binamız, antrenör, soyunma odaları ve malzeme depomuzu da kullanıyor. Gündüz kortlarda milli tenisçileri, performans, alt yapı sporcularıyla tenis okulu öğrencileri çalışıyor. GHece ihtiyaçları olduğu sürece KSK’li sporcular tenis çalışması yapıyor. Bostanlıspor olarak da kortlarımızı ışıklandırdık ve gece tenis oynamak isteyen vatandaşlarımıza açtık. Saat 23.00 e kadar tenis oynama şansına sahip oldular. Bu arada gelen istek üzerine de gece tenis kursları başlattık. Yedi yaşından 77 yaşına kadar herkes gelip tenis kurslarımıza cüzi miktarda katkı payı ile katılabilirler. Raketi ve topu olmayanlara da ücretsiz olarak raket ve top da veriyoruz. Amacımız Karşıyakalıların spor yapması. Karşıyaka Belediyesi’nden de bu konuda destek alıyoruz. Bize bu imkanları yaratan, kulübümüze manevi olarak büyük destek veren, sporu seven belediye başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a teşekkür ederiz.” dedi.

BOSTANLISPOR
Gençlik Spor Kulübü Derneği

Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri
Cengiz Kocatoros Sokağı Bostanlı / Karşıyaka – İzmir
Tel: (0-544) 7 35 1912
www.bostanlispor.com

Etiketler: , , , ,

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz