Firma Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalı?

Firma Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalı?

Firma tanıtım yazısı, ister broşür, ister web sitesi hakkımızda sayfası ya da bir sunum dosyası için hazırlanacak olsun son, özenle yapılması gereken bir iştir. Bu konuda sizlere yol gösterebilecek önemli noktaları ve ipuçlarını derledik…

Firmanız için özgün ve en profesyonel tanıtım yazılarına tanıtım yazısı yayınla linkinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tanıtım yazısı sayesinde arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltebilir, kitlenizi arttırabilirsiniz. Alanında uzman kullanıcılar profesyonel siteleri ile sizler için en profesyonel tanıtım yazılarını sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla sunuyor. Siz de hemen kaliteli tanıtım yazısı yayınlatma hizmetleri için SadeceOn’a gelin ve bu fırsatı kaçırmayın!

Genel olarak firmanın kurulduğu yer ve tarih bilgisi (sadece yıl yeterli olacaktır), firmayı kuran kişi/kişiler yanı sıra kuruluş amacı da firma tanıtım yazısının giriş bölümünde yer alabilir.

Firma tanıtım yazısı sadece reklam amaçlı olarak hazırlanmamalıdır. Sürekli olarak firmayı öven cümleler kullanmak,  metni okuyanlar için sıkıcı ve samimiyetsiz olarak algılanabilecektir. Bunun yerine firmanın öne çıkan özelliklerine vurgu yapılmalıdır. Örneğin; Firmamız imalatını yaptığı ürünlerin kalitesini maksimum düzeyde tutmak, imalat hatalarını önlemek için 20** yılında üretim aşamasında kontrol ve imalat sonrası kalite kontrol olmak üzere çift aşamalı bir mekanizma kurarak sektöründe öncü olmuştur… gibi.

Firmanın sahip olduğu kalite belgeleri ya da ödüller var ise bunlardan mutlaka bahsedilmelidir. Ancak bunu yaparken bir kaç kelime ya da bir cümle ile neden verildiği ya da ne ifade ettiği açıklanırsa olumlu etkisi daha yüksek olabilecektir.

Firma tanıtım yazısı hazırlandıktan sonra en az bir kaç kişi tarafından okunup yazım hataları ve anlatım bozukluklarına karşı kontrol edilmelidir. Varsa gereksiz cümleler metinden çıkarılmalıdır.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz