Firma Tanıtım Yazısı Örneği

Firma Tanıtım Yazısı Örneği

Tanıtım yazısı son dönemde öne çıkan seo yöntemlerinin başında geliyor. Firma web sitelerinin tanıtımı, arama motorlarında iyi konum sağlaması için etkili tanıtım yazılarının hazırlanması, emeklerin boşa gitmemesi açısından önemlidir. Bu açıdan seo etkili firma tanıtım yazısı örneği içeren bir yazı hazırlamak istedim.

Örnek firmamız:  Eşsiz Grup Yapı
Faaliyet alanı: pvc kapı pencere, alüminyum doğrama, cam balkon, panjur montaj ve tamiri, sineklik imalatı, çatı / ses izolasyonu
Kurulduğu yer ve tarih: 2014 İzmir

Kurumsal firma tanıtım yazısı örneği

Aşağıdaki örnek tanıtım yazısı, firmanın kendi internet sitesinde hakkımızda, firma profili gibi sayfalarda kullanmak ya da el ilanı broşür gibi tanıtımlarda kullanmak için uygun bir metindir. Konu ile ilgili fotoğraflarla desteklenmelidir. Fotoğraflara konu ile ilgili “title” ve “alt” etiketleri mutlaka yazılmalıdır.

HAKKIMIZDA

2014 yılında İzmir’de kurulan Eşsiz Grup Yapı olarak evinizin giyimi sayılabilecek pencere, cam balkon, panjur ve izolasyon çalışmalarını 16 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
İzmir şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki  pvc kapı pencere, panjur, motorlu panjur, panjur tamiri, katlanır cam balkon, sineklik, çatı izolasyonu, ses izolasyonu, ferforje demir doğrama, otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı, alüminyum küpeşte ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0532 430 69 00 numaralı telefondan ve web sitemiz www.plastikpvc.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Firma tanıtım yazısı eğer farklı bir sitede yayınlanacaksa daha farklı bir tarzda yazılmalıdır. Özellikle başlığın merak uyandırmasına, devamında da metnin başlığa tıklayıp yazıyı okumaya başlayan ziyaretçinin merakını giderecek, sonuna kadar okunacak bir yazı olmalıdır. Aşağıdaki başlık altında aynı firma için bunu mini röportaj şeklinde örnekleyelim.

Seo amaçlı firma tanıtım yazısı örneği

EVİNİZDE KÜF PROBLEMİ VARSA BUNLARI MUTLAKA YAPIN!

Gözle görülmeyen küf mantarları bulunduğumuz hemen her ortamda havada bulunmaktadır. Uygun ortam bulduklarında o duvara, tavana, giyim eşyalarına, havlu, yatak ve yorganlara yerleşip çoğalarak ciddi bir görüntü kirliliğinin yanı sıra önemli sağlık sorununu da beraberinde getirir. Bu önemli problemle baş etme, kurtulma yollarını plastikpvc.com sitesinden Erkan Bey’e sorduk.

Erkan bey, yapı ve izolasyon alanında 16 yıllık tecrübeniz var. Bazı evlerde  yaşanan küf sorunu pek çok kişi için kabusa dönüşebiliyor, tekrar tekrar boya badana yapmak da fayda etmiyor. Bu sorundan kurtulmak için neler yapılabileceği konusunda bizi bilgilendirebilir misiniz?

Evet, küf gerçekten de ciddi bir sorun. Küfün en önemli nedeni ortamda bulunan nem. Önce bu fazla nemin kaynağı tespit edilmeli ve ortadan kaldırılmalı ya da etkisi azaltılmalı, yoksa yapacağımız diğer tüm şeyler boşuna olacaktır. Nemi önlemek için;

  • Özellikle nemin kaynağı olan banyo ve mutfak, sabahları da yatak odaları sıklıkla havalandırılmalıdır. Banyo duştan sonra ıslak bırakılmamalı, mümkünse zemin ve fayanslar bezle silinmeli, menfez/banyo penceresi açılarak hava sirkülasyonu sağlanmalıdır.
  • Evdeki sıkışıklık yapan fazlalık eşyalar hava sirkülasyonunu önler bunların birbirleri ve yakınında bulundukları duvarla arasındaki mesafeleri mümkünse açın.
  • Kış aylarında camlarınız terleme yapıyorsa bunun önlenebilmesi için mümkünse önlerine kepenk ya da panjur yaptırmayı düşünmelisiniz. Bu hem ısının dışarı kaçmasını engelleyerek tasarruf sağlar hem de eviniz sıcakken dışardaki soğuk hava yüzünden camlarınızda oluşabilecek terlemeyi önleyecektir.
  • İleri düzeydeki nem problemlerinde nem alıcı cihaz kullanılabilir.

Nemin kaynakları kesildikten sonra, nem yüzünden kabaran yüzeyler spatula ile kazınıp temizlenir. Küflü alanlar 80 derece limon kolonyası, sirke ya da çamaşır suyu ile silinerek küfler yok edilebilir daha sonra bu sorunlu yüzeylere rutubet önleyici özel boya uygulanarak kalıcı çözüm sağlanabilir.

Erkan bey verdiğiniz değerli bilgiler evinde küf konusunda sorun yaşayan okuyucularımız için eminiz ki çok faydalı olacak. Evinize değer katacak uygulamalar ve izolasyon problemlerinize çözümler için www.plastikpvc.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu tanıtım yazısı firmayı tanıtmak yerine firmanın uzmanlığının, bilgi birikiminin tanıtımını yapmakta, içerdiği bilgilerle okuyana fayda sağlamakta. Böyle bir tanıtım yazısını ilgili sektördeki bir blog da, forum sitesinde yayınlatırsanız daha da etkili sonuç alırsınız. Örneğin dekorasyon bloğunda ya da bir forumun evle ilgili ısıtma, izolasyon, püf noktalar gibi benzer konuların paylaşıldığı / yorumladığı sayfalarında  yayınlanırsa hem ziyaretçi gelişi sağlayacak, hem de arama sonuçlarındaki sıralamanıza olumlu etki edecektir. Yazının içinde yükselmek istediğiniz bir ya da maksimum iki kelimeden sitenize link çıkışı yapabilirsiniz. Yazının sonunda da sitenizin ana sayfasına link vermeniz faydalı olacaktır. Genel kanının aksine kendi siteniz haricinde yayınlattığını yazılardan link çıkışlarını nofollow olarak verdirtmenizi öneririm. Bu sağladığınız linkin doğal gözükmesini sağlayacaktır.

Firma tanıtım yazısı hazırlamak için ücretli destek mi almak istiyorsunuz ? Tanıtım yazınızı yayınlamak için web siteleri mi arıyorsunuz ? Bizimle 0 551 685 13 58 numaralı WhatsApp hattımızdan da iletişim kurabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz