Gaggenau İzmir’deki İlk Konsept Mağazasını İstinye Park’ta Açtı

Gaggenau İzmir’deki İlk Konsept Mağazasını İstinye Park’ta Açtı

1683’ten bu yana titiz bir el işçiliği ile fark yaratan lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, 160 metrekarelik yeni mağazasını İzmir Balçova’daki İstinye Park’ta açtı.

Sahne konseptiyle farkı yaşayın

Gaggenau’nun İzmir’deki ilk tematik mağazası davetlilerin kendilerini özel hissetmeleri adına ‘Sahne’ konseptinde tasarlandı. Live cooking etkinlikleri esnasında vitrin önündeki perdeler iniyor ve aydınlatma sunum konseptine dönüşüyor. 12 kişilik özel uzun masada konuklar ağırlanıyor ve sekiz kişilik pişirme barı ile gurme lezzetler uzman şeflerin elinde sanata dönüşüyor. Etkinlikler dışında Gaggenau ürünlerinin sergilendiği mağaza konseptine geri dönülüyor.

Gaggenau hakkında

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Uluslararası ölçüde beğeni toplayan ürünleriyle ev mutfaklarında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 1683 yılına kadar uzanan geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde 24 ana showroomda temsil ediliyor.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz