HP LaserJet P1102 Muadil Toner

HP LaserJet P1102 Muadil Toner

Yazıcılar eğitim hayatından iş hayatına kadar çok önemli bir yere sahiptir. Renkli ve siyah beyaz olarak çıktıların alınabilmesi içinde tonere ihtiyaç duyulmaktadır. Toz bir forma sahiptir. Piyasada çok çeşitli yazıcılar yer almaktadır. Dolayısıyla da onlara özel tonerler tasarlanmaktadır. HP LaserJet P1102 ise de Hp Laserjet Pro serisindeki yazıcıların büyük bir çoğunluğu ile de uyum sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı da çok fazla tercih edilmektedir. HP LaserJet P1102 ile yazıcıdan dilediğiniz şekilde çıktı almaya devam edebilirsiniz.

HP LaserJet P1102 Özellikleri Nelerdir?

HP LaserJet P1102 kartuşun sahip olduğu özellikler ise dikkat çekmektedir. Teknik özellikleri ise;

  • Renginin siyah olmasıdır.
  • Doluluk oranı yüzde beş ise yaklaşık olarak 2100 sayfa çıktı alınabilmektedir.
  • -20 ile -40 derece arasında da depolama ısısı vardır.
  • Çalışma ısısı aralığı ise de 10-32,5 derece aralığında olmaktadır.
  • Garanti süresi ise 2 yıldır.

Kullanırken de ve saklarken de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar;

  • Hem serin hem de kuru yerde saklanmalıdır.
  • Hangi yazıcı modelleri ile uyumlu ise mutlaka onlar ile kullanılmalıdır. Yoksa istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilmektedir.
  • Kullanmadan önce yatay konuma getirilerek çalkalanmalıdır.

Bu toner çeşidinin sunduğu avantajlar ise orijinal toner ile aynı çıktıların alınabilme imkanı sunmasıdır. Bitmesi halinde dolum yapılabilmektedir.

HP LaserJet P1102 Nereden Alınabilir?

HP LaserJet P1102 muadil tonerinin 14 farklı yazıcı modelinde kullanabilmesi en dikkat çeken özelliklerinden sadece bir tanesidir. Dolayısıyla da akıllara bu toneri nereden bulabilirim sorusunu getirmektedir. https://www.toner.com.tr/hp-ce285a-85a-muadil-laserjet-p1102-toner sayfasını ziyaret ederek hangi yazıcı modelleri ile uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Kolay bir şekilde de sipariş vererek satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve iade-teslimat bilgilerini de rahatlık ile bulabilirsiniz.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz