Mezuniyet makyaj önerileri

Mezuniyet makyaj önerileri

Bensu Soral’ın makyaj önerileri ile mezuniyet balosunun yıldızı olun

Son dönemde tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Bensu Soral, mezuniyet gecesinde büyüleyici bir görünüm elde etmek isteyenler için makyaj tüyolarını anlattı. Bensu Soral’a göre her dönem doğru ürün ve kullanımıyla mükemmel bir görünüme kavuşmak mümkün. 2017’nin öne çıkan en dikkat çekici makyaj trendleri ve Bensu Soral’ın tercihleri ile mezuniyet partisinin yıldızı siz olabilirsiniz;

İşte genç oyuncunun büyüleyici güzelliğinin sırları;

• Bu sezonun olmazsa olması doğal bir görünüm. Bu nedenle Bensu Soral makyajına Lasting Perfomance Fondöten uygulayarak başlıyor. Çünkü terlemeye ve dokunarak dağılmaya karşı geliştirilen esnek, hafif, üç farklı yağ emici formülü ile etkisi gün boyu süren fondöten, kusursuz bir doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

• Doğal bir görünümü doğal haline bırakılmış gibi duran kaşlar destekler. Bensu da, yüzünü belirginleştirmek için sadece Natural Brow Styler (Doğal Kaş Şekillendirici) kullanarak, kaşlarını büyüme yönüne doğru hafifçe fırçalayıp daha belirgin bir görünüm kazandırıyor.

• 2017’de parıltılar her daim bizimle…Bensu ışıltılı bir görünüm elde etmek için Masterpiece Nude Palette far’ı gözlerine biçim be kontur kazandırmak için uyguluyor. Masterpiece Nude Palettes’in sunduğu sekiz farklı tonu kullanarak gözlerinize dilediğiniz dönüşümü kazandırabilirsiniz. Açıktan koyuya mat ve parlak tonların yer aldığı palet far, içerdiği yüksek pigmentlerle ipeksi bir dokunuş sunuyor. Cildiniz yapısıyla ahenk oluşturan farklı tonlardan oluşan Masterpiece Nude Palettes fardaki tonları karıştırarak göz kapağınızın üstüne ve alt kirpik çizginizin altına yayarak dalgalı bir etki yaratabilir, gözlerinize kusursuz bir biçim ve kontur kazandırabilirsiniz.

• Son olarak, derin bakışlar için kirpiklerlerinizin dolgun ve belirgin görünmesi önemli. Bunun için False Lash Epic’i uygulayın. Zoom action fırçası sayesinde ulaşılamayan hiçbir kirpik kalmayacak, kirpikleriniz dipten uca hacim kazanacak

• Bensu, kadifemsi mat dudakları için Color Elixir Velvet Matte Lipstick kullanıyor. Bordodan mora bu sezonun favorisi koyu renk tonlarda ya da modası hiçbir zaman geçmeyecek nude bir ruju mutlaka edinin ve mezuniyet partisine kusursuz görünüşünüzle damga vurun.

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz