Tesettür Takım

Tesettür Takım

Yaşamın her anında ve her alanında giyebileceğiniz tesettür takım modelleri bu yıl da yenilenerek sizlerin tercihiniz için hazırlanmaktadır. Gündelik ev yaşamından okula ve işe uygun bir biçimde günümüz modası ile uyumlu üretilmeye devam edilmektedir. Özellikle özel günlerde kullanılabilen tesettür takımlarının son zamanlarda popüler oldukları bilinmektedir. Bununla birlikte spor tarza sahip olan takımların da iddialı bir konumda yer aldıklarını ifade etmek mümkün olmaktadır.

Salaş ev içi ya da yürüyüşlerde giyebileceğiniz modelleri ile yaşamınıza renk katarken, şık ve seçkin bir görünüm sağlayan etek-üst ya da pantolon-üst parçalarından oluşan takımlar biçiminde de seçiminize sunulmaktadır. Bu sene yine giyimde rahatlığın ön planda olduğunu hafif bol pantolon ve kloş etekler göstermektedir. Pantolon paçaları bileğin biraz üstünde olmakla beraber klasik uzunlukta paçalar da görülmektedir. Piliseli etekler ile kloş etekler bu yıl yine hanımların seçtikleri arasındadır.

Tesettür Takım Detayları

Bu senenin tesettür takım detaylarında, gündelik spor giysilerde kapüşon ve balıkçı yakalar da mevcut. Üst parçalarda hafif yandan bağlanan kumaş kuşaklar göze batıyor. Dökümlü kumaşlarla alt beden kusurları rahatça örtülürken kadınsı bir görünümden taviz verilmemektedir.

Geniş bir skalada kumaş tercihleri arasında yine krepler, örgü kumaşlar, kazayağı desenleri var. Romantik görünümlü giysilerden, ciddi ve şık havası olanlara kadar her alanda giyilmeleri tasarlanmış modeller mevcut.

Tesettür Takım Renk Seçenekleri

Geçmişte az renk seçeneği içinden seçim yapmak zorunda kalan hanımlar artık bu konuda da rahatlamış durumda. Koyu renkler ve krem bej yine tahtlarını korurken günün modası olan pastel renkler ile cıvıl cıvıl tercihler üretilmiş durumda.

Hanımların tek sorunu hangisini tercih edeceklerine karar vermek olacak gibi görünüyor. Çok sayıda ve çeşitte tesettür takım beğeninize sunulmaktadır. Siz de ayrıcalıklı fırsatlar için https://www.lamiagiyim.com/kategori/takim internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz