Yeni Sezon Bot Modellerinde İndirim!

Yeni Sezon Bot Modellerinde İndirim!

Hem bu kış hem de önümüzdeki kış kullanmak için yeni bir bot almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Çünkü yeni sezon erkek bot modelleri pek çok markanın mağazasında indirimli etiketler ile buluştu! Ayırdığınız bütçeden çok daha düşük rakamlar ile ödemenizi yaparak siz de yepyeni bir bot modeline sahip olabilirsiniz. Seçim yaparken yılın trendlerini de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin!

2016 Erkek Bot Modası

Bu sene bileği tamamen kaplayan erkek bot modelleri trend oldu! Bilek hizasında olan tasarımlar ise popülerliğini halen koruyor ancak biraz daha yüksek olan tasarımların önümüzdeki yıl da çok fazla tercih edileceğini bilmenizde fayda var. Burun bölümü hafif bombeli olan modeller de yine çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

Bağcıklı olan tasarımlar çok daha spor bir görünüm sunduğu için genç beylerin favorisi olabiliyor. Ancak daha rahat bir kullanım isteyenler ya da bot modellerini takım elbiseler ile birlikte kullanmak taraftarı olanlar için de yandan fermuarlı olan tasarımlar üretildi. Tüm modeller indirimli fiyatlar eşliğinde yeni alıcılarını bekliyor.

Yaklaşık olarak % 50’yi bulan indirim fırsatlarını siz de kaçırmak istemiyorsanız hemen internetten http://www.cabani.com.tr/erkek-bot-modelleri adresine tıklayabilirsiniz. En kaliteli malzemeler ile üretilmiş, yılın tüm trendlerini detaylarında barındıran erkek bot tasarımları aynı zamanda zengin bir çeşit yelpazesi de sunuyor. Ürün çeşitleri azalmadan siz de favori modelinizi seçin!

Etiketler:

sponsorlu bağlantılar

Yorum Yaz